Kapat
Menü

Hakkımızda

Değerli Ziyaretçimiz ;

DroneWorld.Com.TR 2015 yılında faaliyetine Bursa'da başlamıştır. Türkiye'de drone teknolojisinin yaygınlaştırılmasını, aynı zamanda bu pazarda müşterilerine orjinal ürünleri uygun fiyatta sağlayarak sektörde güvenilir bir marka olmayı kendisine temel ilke edinmiş bir kuruluştur.

 

Misyonumuz :


Drone dünyasındaki güncel gelişmeleri, ilgili teknolojileri ve ürün geliştiricilerindeki yenilikleri sürekli olarak yakından takip eden, teknik donanımı yüksek mühendislerden oluşmuş ekibimiz ile müşterilerimize sürekli destek vermek, sitemizde açıklanan bilgi, telefon desteği, ücretsiz eğitim programlarımız ile Türkiye'mizde bu konuda bilinçli nesillerin yetişmesine katkıda bulunmaktır

 

Vizyonumuz :


Türkiye Drone sektöründe 2020 yılında drone satışı, teknik hizmet ve görüntülemede lider olmak, sektörde çeşitli geleneksel etkinlikler düzenlenmesine öncülük ederek ülkemizde bu bilincin artımasına katkıda bulunmaktır.

 

* DRONEWORLD.COM.TR patentli bir marka olup , drone ürünleri ve aksesuarları satışı , pazarlaması, müşterilerimizin bilinçlendirilmesinden sorumlu tescilli bir markadır. Tüm hakları saklıdır.